Dorothy's Central Loft Apartments

PL / EN

Warsaw, Hoza 35 street

Dorothy's Central Loft Apartments

Wszyscy Goście/Klienci (osoby korzystające z usług naszych apartamnetów przy ul. Hożej 35 oraz Al. Niepodległosci 245) mieszkający w apartamentach Capital Apartments są zobowiązani do przestrzegania poniższego regulaminu:

1. Zakwaterowanie jest możliwe po pisemnym podaniu imienia, nazwiska oraz terminu pobytu.

2. Opłatę za pobyt należy uregulować 7 dni przed rozpoczęciem pobytu przelewem lub kartą.
2.1 W przypadku rezerwacji w momencie gdy do rozpoczęcia pobytu pozostaje mniej niż 7 dni, płatności należy dokonać w dniu dokonania rezerwacji.
2.2 W przypadku dokonania rezerwacji w dzień przyjazdu, po skonsultowaniu z naszym pracownikiem, płatności należy dokonać najpóźniej w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.

3. Doba hotelowa w apartamencie rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy dnia następnego o godz. 11:00. W przypadku braku zwrotu kluczy po zakończeniu doby hotelowej nasz personel ma prawo spakować rzeczy klienta i przenieść do pomieszczenia gospodarczego.

4. Przedłużenie doby (późniejsze wymeldowanie się) możliwe jest tylko po skonsultowaniu z naszym pracownikiem, za przedłużenie pobierana jest opłata w wysokości 50% kolejnej doby.
4.1 Za zameldowanie po godzinie 22.00 doliczana jest opłata w kwocie 20 zł za każdą rozpoczętą godzinę oczekiwania.

5. Wcześniejszy wyjazd Gościa, z przyczyn niezależnych, nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.

6. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub na inną lokalizację w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji. Nie odpowiadamy za niezależne od naszej firmy awarie oraz ich skutki.

7. Dostęp do Internetu jest bezpłatny.

8. W apartamencie obowiązuje ZAKAZ PALENIA i zapalania świeczek. W przypadku złamania zakazu nasza firma nałoży na Gości karę w wysokości 500 zł.

9. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, co rozumiane jest jako dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych. Zakazuje się wynoszenia z apartamentu znajdujących się w nim rzeczy. Prosimy o dbanie o wynajęty apartament: o wyłączanie zbędnego oświetlenia, zakręcanie wody etc.

10. W przypadku zgubienia kluczy/chipu od apartamentu goście są obciążani kwotą 150zł.

11. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu nasza firma ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat. Możemy pobrać od gościa kaucję zwrotną za wynajmowany apartament.

12. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00, goście nie przestrzegający tej zasady mogą zostać poproszeni o opuszczenie mieszkania.

13. Urządzanie imprez towarzyskich jest całkowicie ZAKAZANE. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej, skarg sąsiadów lub administracji budynku nasza firma nałoży na Gości karę w wysokości 1500 zł oraz Goście zostaną poproszeni o opuszczenie lokalu. Za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania jak i budynku odpowiada osoba wynajmująca mieszkanie od naszej firmy.Osoba ta odpowiada za wszystkie zniszczenia wynikłe z zachowania osób trzecich przebywających z nią w mieszkaniu - zaproszonych do mieszkania/budynku przez tę osobę.

14. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy Gości pozostawione w mieszkaniu.

15. W przypadku braku opłaty za wynajęty apartament mamy prawo do wypowiedzenia świadczenia usług w trybie natychmiastowym i przerwania pobytu Gościa.

16. W przypadku wpłaty zaliczki i anulowania rezerwacji w okresie krótszym niż 7 dni przed początkową datą rezerwacji opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.

17. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:
nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,
jest osoba niepełnoletnią
znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,
podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.

18. Dane osobowe będą przetwarzane przez C.A. wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych (np. przesyłanie informacyjnego newslettera pocztą elektroniczną) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

19. Prosimy o natychmiastowe poinformowanie nas jeśli dojdzie do jakiegoś nieporozumienia bądź nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań aby dokładnie zbadać problem i rozwiązać go.

Prosimy o stosowanie się do Regulaminu i życzymy miłego pobytu :)